Bóle i strzelanie kolan podczas zginania

Od 2008 r. mam problem z kolanami. Bolą mnie, strzelają przy zgięciu. 3 razy już byłam na rehabilitacji w tym roku idę na kolejną. Wynik rezonansu magnetycznego kolana lewego : cechy uszkodzenia ACL bez przerwania ciągłości, niewielki wysięk, cechy uszkodzenia II stopnia rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej. kolano prawe: obrzęk chrząstki rzepki jak w przypadku chondromalacji I stopnia, torbiel rogu przedniego łąkotki bocznej . Czy kolejna rehabilitacja coś pomoże?

Witam,
stan struktur kwalifikowany jest do leczenia zachowawczego, czyli należy podjąć kolejną próbę leczenia zachowawczego. Proponuję następujące rozwiązanie. Na początku terapia manualna tkanek miękkich i mięśni stawów kolanowych (techniki mobilizacji: zadbają od odpowiednią długość mięśni - głównie głowy prostej czworogłowego uda, która dociska rzepke, która strzela i wyciera sobie chrząstke, oraz odtworzą napięcie, elastyczność oraz rozciągliwość torebki stawowej. Następnie trakcja (odciąganie). Mobilizacje w funkcji (np.: bezbolesny Mulligan), trening sensomotoryczny. Można na koniec zabezpieczyć taśmami kinesiology taping, które utrzymają efekty terapii manualnej. Pozdrawiam Dziękuję