Bóle i uczucie ciepła w potylicy po urazie głowy

Witam wczoraj lekko uderzylam się tyłem głowy o ścianę przey kladzeniu na łóżku. Nie straciłam przytomności ani nie mam nudności i wymiotow i nie ma guza ani bólu przy dotyku tylko takie dziwne uczucie jakby lekkiego bólu i ciepła w potylicy i karku wcześniej przed urazem bolal kark od spietych mięśni i do tego skolioza szszyjna. Innych objawów brak czy to może być groźne do tego mam ostatnio wykryta silna nerwice lekowa.Proszę o odp bo od razu sobie dobieram złe rzeczy.

Witam, doradzam konsultację z psychologiem u którego leczy się Pani z powodu nerwicy, to osoba która pewnie już Panią trochę zna i będzie łatwiej jej pomóc w tej sytuacji oraz ewentualna konsultacje z lekarzem POZ, który w razie konieczności pokieruje Panią na dalsze badania. Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza