Bóle i zawroty głowy oraz wynik EEG

Dzień dobry. Jak można odpisać . Co może mi dolegać jak mnie głowa boli i mam zawroty głowy, ale miaałam eeg głowy robioną i glukozę i glukoza była w porządku . Czekam na odpowiedż . Do widzenia .Wniosek z eeg : Zapis ze zmianami patologicznymi o charakterze rozlanych w postaci licznych fal wolnych i nielicznych ostrych z tendencją do napadowości zwłaszcza w odprow. czołowo-skroniowy-ciemieniowych z przewagą strony prawej

Zarówno objawy, jak i zapis eeg mogą wskazywać na migrenowy charakter bólu. Proponuje konsultacje z Neurologiem który będzie mógł na podstawie wyników badań zaordynować odpowiednie leczenie.