Bóle i zawroty głowy, otępienie, odrealnienie, pogorszenie widzenia i szumy w uszach

Witam, mam 19 lat,od kilku miesięcy dostrzegłem znaczne pogorszenie zdrowia,bóle i zawroty głowy,otępienie,odrealnienie,pogorszenie wzroku w prawym oku,szumy w uszach częste zmiany nastroju,nie radze sobie ze stresem bardzo łatwo wychodzę z równowagi,miałem robioną tomografie głowy która wykazała jedynie niewielkiego kostniaka w sitowiu(2,5 mm),te wszystkie objawy strasznie przeszkadzają w życiu codziennym,proszę o poradę

Kostniak nie powoduje podawanych przez Panią objawów.
Jest ich bardzo wiele ,co wskazywać może na podłoże psychosomatyczne.( nerwica?inne )
Warto udać się do specjalisty psychiatry ,który problem Pani wyjaśni i dobierze odpowiednie leczenie.
Wart także zgłosić się do psychologa na terapie problemów emocjonalnych ,co ułatwi Pani codzienne życie.

Pozdrawiam serdecznie

dr n.med.Adrianna Wilczek

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza