Bóle i zawroty głowy, powiększone węzły chłonne oraz zaburzenia widzenia

Dzień dobry! Piszę z powodu bólów i zawrotów głowy,mam powiększone węzły chłonne na szyi.Czuję się wiecznie jak bym była pijana i wtedy jestem zmieniona na twarzy,mam zaburzenia widzenia wszystko mi się zamazuje,robi mi się zniekształcony głos. Bardzo proszę o poradę za co z góry dziękuję. Marta

Witam serdecznie. Pani dolegliwości zdecydowanie wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki. Przede wszystkim należy wykonać pełną morfologię krwi z rozmazem, ocenić funkcję tarczycy oraz przeprowadzić dokładne badanie neurologiczne. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pokieruje całością postępowania.