Bóle i zawroty głowy u 28-latka

Witam, od paru miesięcy borykam się z problemami zdrowotnymi. Męczą mnie bóle głowy w różnych miejscach połączone z zawrotami. Drętwienie lewej strony twarzy w okolicach szczęki oraz pulsowanie za oczami. Przy próbie zasypiania, wydaje mi się jakbym miał odlecieć, tracił świadomość. Nie pozwala mi to zasnąć, nie raz męczę się 2 godziny po czym to ustępuje i zasypiam.Badanie tk głowy w normie, drobne zmiany miażdżycowe. Po tabletkach nilogrin objawy ustepują. Czy powinienem zrobić badanie angio?

Aleksander Ropielewski

Przede wszystkim powinien skontaktować się Pan z neurologiem, który oceni konieczność dodatkowych badań i zaleci odpowiednie leczenie.