Bóle jąder po stosunku

Ból lewego jajnika oraz lewego jądra. Witam, michał 20 lat . Ostatnio po stosunku odczówam ból lewego jajnika oraz ból lewego jądra.Delikatny lecz jest dość męczący, dodam iż przed bólem sex owego tygodnia uprawialem przez pięć dni każdego dnia.Zaczynam się tym martwić, boli już dwa dni i od czasu bólu nie uprawialem sexu, prosze o pomoc a przynajmiej o podpowiedzi co to może być, z góry dziękuje .

Lek. Artur Jeliński Urolog

O ile znam sie na medycynie to mezsczyzni nie maja jajnikow,Bole jader moga sie miec mjiejsce i czest nie znajdyjemy dla nich logiczneo wyjasnienia dla pewnosci poroponuje wizyte u urologa