Bóle jajnika po stosunku

Witam Od 2 lat po stosunku płciowym odczuwam bòle prawego jajnika. Takie bòle towarzyszą mi w dzień po stosunku oraz w niektòre dni w miesiącu niezwiązane dokładnie jakimś konkretnym etapem cyklu miesiączkowego. Z tym bòlem byłam już parokrotnie u lekarza ginekologa jednak badania nic nie wykazały. Bòle są dość silne i początkowo chodziłam do lekarza by pozbyć sie bòlu. W tej chwili mija już 2 lata od kiedy z mężem staramy się o dziecko. Czy takie bòle mogą być przyczyną braku zajścia w ciążę?

Piotr Pilarski

Jeżeli nie można znaleźć przyczyny bólów to nie mogą być bardzo przyczyną problemów z zajściem w ciążę. Sugeruję zgłosić się wspólnie do ginekologa.

Pozdrawiam.