Bóle jajnika zmieniające się w kłucie

Witam od tygodnia poboluje mnie lewy jajnik jest to bol praktycznie caly czas sie utrzymujacy w dniu 7, 11, robilam test z krwi na bhcg i wyszlo 36,64 czy ten bol jest normalny? czasami zamienia sie w kłucie

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Utrzymujące się dolegliwości bólowe wymagają konsultacji lekarskiej. Wynik badania HCG jest podwyższony - może sugerować ciążę. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.