Bóle jajników i kłucia w macicy

Witam! Od prawie trzech tygodni mam dość silne bóle jajników oraz jakby kłucie w macicy. Pojawiły się też bóle krzyża. Miesiączkę miałam o czasie, normalną, taką jak zwykle, test ciążowy był negatywny, ale jeden dzień po okresie w czasie stosunku pojawiła się krew. Ostatnio brałam R***, ponieważ mam piasek w nerkach, ale odstawiłam go, gdyż dostałam zgagę i nudności, które jednak nie zniknęły. Proszę mi odpowiedzieć, czy jedno z drugim może być powiązane i co to może być? Bardzo mnie to martwi. Pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Odczuwane dolegliwości, choć lokalizuje je Pani w rzucie jajników i macicy, mogą być związane z przemieszczaniem się złogów z nerek wzdłuż układu moczowego. Jest to oczywiście jedna z potencjalnych przyczyn, możliwa w świetle przedstawionych informacji. Jednak wymaga to wyjaśnienia - po przeprowadzeniu wywiadu i badania lekarskiego, a w razie potrzeby badań dodatkowych, m.in. USG. Dlatego wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego lub internisty.

Pozdrawiam