Bóle jajników i krótkotrwałe plamienie a brak okresu

Witam, mam pytanie, okres miałam 28.03, mam cykl zazwyczaj 28 dniowy, nadal nie dostałam okresu, dn 20.04 miałam plamienie krótkotrwałe(możliwe ze zostało wywołane pobraniem wymazu do cytologii), pobolewaja mnie od tamtej pory jajniki, dół brzucha jest jakby wydęty, dzis test robiłam i nie wiem czy widziałam druga kreske blada, ale po czasie dłuzszym niz 5 minut,(wydaje mi sie ze była słaba, albo wmawiam sobie pomału)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i bez względu na wynik udać się do lekarza ginekologa.