Bóle jajników i nieregularne miesiączki a ryzyko ciąży po niezabezpieczonym stosunku

Kochałam się z chłopakiem 21 lipca,bez zabezpieczenia,jednak jestem w 100% pewna ze do wytrysku nie doszlo a sam stosunek trwał może z 10 minut.Również jestem pewna ze to były moje dni nie płodne.Okres powinnam dostać 28 lipca jednak od jakiś 3 dni czuje ból jajników.Miesiączki mam nieregularne a ostatnio przed okresem również dokuczały mi silne bóle jajnika.Sprawdzam tez temperaturę ciała jednak jestem bezradna,ponieważ rano temperatura jest niska a pod wieczór wzrasta powyzej 37°.Czy to ciąża?

Witam. Niestety w tym przypadku nie można wykluczyć ryzyka ciąży, stosunek przerywany nie jest bowiem skuteczną metodą antykoncepcyjną.