Bóle jajników i piersi a No-spa i aspiryna

20.09.2013r powinnam dostać miesiączke, spóźnia mi się okres o 3 dni, mam mocne bóle jajników i piersi. Chciałam przyspieszyć okres i zjadłam nospe i 2 aspiryny. Proszę mi powiedzieć czego to mogą być objawy.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rozumiemokres miał by się pojawić 02.09 a nie 20.09. Prawdopodobnie obajwy jakie Pani podaje są zwiastunami nadchodzącej menstruacji. Jeżeli ona nie wystąpi a bóle będą się nadal utrzymywać warto udać się do ginekologa. Przydatne będzie wtedy wykonanie badania USG.