Bóle jajników i uczucie bulgotania w brzuchu po stosunku przerywanym

Witam ostatnio współżylam z moim facetem był to stosunek przerywany trochę spermy dostało się do środka. Od trzech dni czuje pobolewanie jajników a od wczoraj smyranie i bulgotanie w brzuchu jestrem rozdrazniona i oslabiona...dodam jeszcze ze od wczoraj zaczęła mi się owulacja. Czy mogę być w ciąży??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną. Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.