Bóle jajników i w dole podbrzusza w 22 tygodniu ciąży

Witam jestem w 22 drugim tygodniu ciąży i odczuwam silne bóle w okolicach jajników jak i dole brzuch. Czasami są to ostre bóle przybliżone do porodu. Nie pozwalają mi normalnie funkcjonować. Gdy pojechałam do szpitala powiedziano mi że to normalne ale według mnie nie. Zaznacze że mieszkam w anglii a tu lekarza są bardzo nie wykształceni i mówię to z własnego doświadczenia. Z góry dziekuje za odpowiedź. Pozdrawiam julka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane silne dolegliwości bólowe zdecydowanie wymagają konsultacji specjalisty ginekologa! Jeśli jednak konsultowała się Pani z lekarzem, który wykluczył patologiczne podłoże objawów to najpewniej nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Koniecznie proszę jednak zachować czujność i obserwować swój organizm! Gdyby objawy się powtarzały koniecznie proszę ponownie udać się do ginekologa!