Bóle jajników przy chorowaniu na endometriozę

Witam, Choruję na endometriozę (w czerwcu 2014 usunięto mi 5cm torbiel endo. z prawego jajnika). Przez 7 miesięcy przyjmowałam Visanne. Chcielibyśmy z mężem rozpocząć starania o dziecko. W poprzednich latach poziom tsh wahał się miedzy 2,2-3,1. Podczas brania visanne wzrósł do 3,6. Endokrynolog zaleci mi branie euthyrox 25. Lek zaczęłam przyjmować tydzien po odstawieniu visanne. Żle się po nim czuje - mam mdłości (szczególnie rano) odczuwalne ze strony jelit/jajników. Co jest tego przyczyną?

Piotr Pilarski

Nie sądzę aby przyczyną był lek. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.