Bóle jajników u mamy karmiącej

Witam Jestem mamą 4 miesiecznego synka którego karmie piersią. od 2 dni bolą mnie jajniki podobne ból towarzyszy przy miesiaczce. Takze na spacerach przemarzłam i boje sie czy moze ich nie przeziebiłam. Innych objawów z tym zwiazanych nie mam...

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu ustalenia przyczyny bólu konieczne jest badanie lekarskie - być może przyczyną dolegliwości bólowych nie są jajniki. Przyczyną bólu w okolicy podbrzusza mogą być m.in. również schorzenia układu pokarmowego, układu moczowego. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.