Bóle jednej strony ciała, zawroty głowy i przyspieszone tętno

witam mam 35 lat i wiele objawow chorobowych tzn w ciagu 2 mies schudlam 9 kg bez zadnej diety, miewam zawroty glowy, boli mnie lewa strona ciala jakgdyby skurcz ktory nie puszcza, jestem oslabiona, miewalam stany lekowe ale przeszly, mam przyspieszone tetno, nie bardzo chce mi sie jesc, krew ok, usg jamy brzusznej ok, posiew kalu ok. Lekarze w uk twierdza ze to stres ale jak dla mnie za duzo tych objawow jak na stres, po za tym nie czuje sie przygnebiona martwie sie o siebie bo mam male dzieci

Jeżeli wyniki badań dodatkowych są w normie i badający lekarz wskazał na komponentę emocjonalną, proszę zrobić konsultację psychiatryczną. Nie zaszkodzi a jej wynik w każdej formie wniesie sporo.