Bóle jelit po zjedzeniu niektórych pokarmów

morfologia i gastroskopia i usg wyszlo ok, jestem na diecie lekostrawnej , boli mnie od 3 miesiecy po zdjedzeniu czekolady lub mleka jak zapomne sie to boli po 2 stronach brzucha na wysokosci pepka , jakby jelita bolaly ,,, i wtedy odczuwam bole przez 3 dni i znow przechodzi ..i jak zjem cos co szkodzi to znow boli ,,, lakerze mowia ze to moze od dyskopatii ,., lub trzustka , sami nie wiedza czas mija a ja nie wiem co mi jest , i nie wiem co dalej robic ???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.