Bóle karku po lewej stronie przy samej potylicy

Od m-ca mam bole karku po lewej stronie przy samej potylicy. Do tego bol pod lewa lopatka i bol barku. Ból promieniuje do lewej ręki, łamie w łokciu. Przy tym boli rowniez tylko lewa str glowy w potylicy, na czubku i nad uchem. Kluje czasem samo ucho.Mam wrażenie jakby było zatkane. Ból ten jest tepy rwacy momentami klujacy. Lekarz rodzinny twierdzi ze to od kr szyjnego. Rtg- wygladzenie fizjologicznej lordozy. Dostałam skierowaniedo neurologa. Wizyta za miesiąc. Czy to jest faktycznie to?

W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe.
Aby postawić właściwe rozpoznanie niezbędna jest znajomość charakteru bólu, objawów towarzyszących, czynników prowokujących i wielu innych danych.