Bóle karku promieniujące do szyi i łokcia

mam pytanie boli mnie bark promieniuje do szyji oraz do łokcia ból trwa juz kilka dni i nie pomagaja zbytnio leki typu apap czy ibuprom. Mam 62 lata na nic przewlekłego nie choruje. prosze o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Bez badania trudno jest określić prawdopodobną przyczynę. Lekarz będzie mógł określić jakie badania byłoby najlepiej zrobić oraz określić konieczność konsultacji przez innych lekarzy. Pozdrawiam