Bóle klatki piersiowej i problemy z oddychaniem

bóle klatki piersiowej z przemieszczającym się bólem.miałem badania krwi ekg próbę siłową i koronografie kardiolog powiedział ze miałem lekki zawał ale niewie czym był spowodowany a badania nic nie wykazały boli mnie często nawet w nocy a badania nic nie wykazują aha nie wspomniałem ze mam również problemy z oddechem męczę się po kilku krokach co to moze byc proszę ofachową pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z opisu wynika, że jest Pan pod stałą kontrolą specjalisty kardiologa oraz że miał Pan wykonane liczne badania dodatkowe, których wyniki są prawidłowe. W takiej sytuacji niestety tym trudniejsze jest postawienie jakiejkolwiek diagnozy w ramach porady internetowej gdzie nie mam możliwości uzyskać pełnych informacji na temat Pana zdrowia/historii choroby. Sugerowałabym jednak, by skonsultował się Pan także ze specjalistą pulmonologiem. Warto byłoby także wykluczyć anginę Prinzmetala.