Bóle kolan i mięśni nóg

Mam 32 lata 185cm i 90kg. Dbam o zdrowie i uprawiam sport. Od kilku lat pomimo badań u ortopedy, chirurga, internisty, przebytej rehabilitacji, badaniu na boreliozę, chlamydie i mykoplazme bardzo bolą mnie kolana i mięsnie nóg. Wszystkie wyniki krwi i moczu mam prawidłowe. Kolana bolą głównie z tyłu, ponadto łydki i uda robią wrażenie napiętych jak po zakwasach. Ból pojawia się po staniu w jednej pozycji oraz spacerach. Nie miałem żadnych urazów ani też nie przeciążam nóg. Nikt nie wie co to...

Lek. Tomasz Budlewski

Wie Pan skoro tylu lekarzom nie udało się postawić diagnozy pozstawienie jej przez internet bez podstawowych informacji o pacjencie bez badania, wyników badań nie sądzę by było to możliwe, jedyne co mogę zasugerować to jeszcze wizytę u reumatologa i badanie w kierunku chorób tkanki łącznej, ale przy tych chorobach poza dlegliwościami typu właśnie bóle mięśni są zwykle jeszcze inne...