Bóle kolan i wybór specjalisty

Co jakiś czas (raz na kilka miesięcy) przez pewien okres np. Tydzień lub dwa boli mnie jedno lyb dwa kolana. 10 lat temu w wieku 17lat lekarz stwierdził ze z powodu dorastania. Wtedy po 2latach rehabilitacji (2tyg co pół roku) ból ustąpił na kilka lat. Od kilku lat znów dokucza mi ten sam problem. Myślę iść do lekarza tylko do jakiego powinnam się wybrać i jakie badania przed wizytą powinnam zrobić najpierw?

Lek. Tomasz Budlewski

Co do badań bym poczekał do tego co zaleci lekarz po badaniu. Proszę udać się do lekarza ortopedy.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najlepiej byłoby udać się do ortopedy. Proszę nie robić przed żadnych badań dopiero te które zaleci lekarz a zaleci je na podstawie wcześniej przeprowadzonego badania.

Pozdrawiam.