Bóle kolan i wynik MR

Witam, zmagam się z bólem kolan, brak urazu. Proszę o interpretację MR. Fizjologiczna ilość płynu.Cechy śródłąkotkowego I stopnia uszkodzenia rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej,boczna bez zmian urazowych. ACL o niejednorodnym sygnale, zachowanej ciągłości. PCL o podwyższonym sygnale przyudowo, haczykowato zagięte o zachowanej ciągłości. MCL i LCL w granicy normy. Rzepka symetryczna z tendencją do bocznego podparcia. Fałd przyśrodkowy skierowany dośrodkowo, dochodzi do powierzchni rzepki.

Szanowny Panie,
Oczywiście żeby postawić ostateczna diagnozę i podjąć decyzje odnośnie leczenia musiałbym poznać Pana wszystkie dolegliwości oraz Pana zbadać jednak opierając sie na rezonansie magnetycznym wymaga Pan artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu