Bóle kolan jako działanie uboczne leku Xarelto

Od. 21 grudnia mam przepisany lek Xarelto 20 mg.Od tygodnia mam bóle w kolanach,boję sie że nie będę mogła chodzić.Czy może być to działanie uboczne leku i czy powinnam poinformować o tym mojego lekarza?Niestety ani Warfin ani Acenokumarol nie utrzymywały prawidłowego INR ale nie miały działań ubocznych.

Renata GrzechociĹska

Objawy mogą być spowodowane przyjmowaniem leku. Należy poinformować lekarza o ich występowaniu.