Bóle kolan nasilające się wieczorami

Witam. Od trzech tyg mam bóle kolan, ktore nasilają się szczególnie wieczorami. Byłam u ortopedy i skierował mnie na badania krwi. RHF -8 IU/ml , CPR 0.03 mg/dL, OB-11 mm/h. Jak interpretować te wyniki?? Pozdrawiam

Wyniki są prawidłowe. A czy 3 tygodnie temu doszło do jakiegoś urazu? Jakiejś wzmożonej aktywności fizycznej? Jaki to jest ból i w którym miejscu dokładnie się pojawia - brakuje tych wszystkim informacji. Proponuję wykonać USG kolan aby zobaczyć co się w nich dzieje.