Bóle kolan po dużej aktywności fizycznej

witam. mam problem z kolanem a właściwie z miejscem pod kolanem. rok temu zaczęło mnie bolec pod kolanem (nie podczas chodzenia ale np jak przypadkowo dotknąłem to miejsce ale lekko uderzyłem podczas codziennych zajęć). teraz zauważyłem, ze mam jakieś zgrubienie w tym miejscu. wygląda jak guz albo przesunięta kość. cały czas boli jak dotykam do wystające miejsce. co to możne być. dodam jeszcze ze kiedys uprawiałem dużó sportu ale ból zaczął mi się kilka miesięcy po tym jak przestałem.

Piotr Pilarski

Może to być torbiel Bakera. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.