Bóle kolan po upadku

Jakis czas temu przewrocilam sie gwaltownie na betonowa powierzchnie,oczywiscie skaleczylam sobie oba kolana,rany sie zagoily,ale ja mam caly czas bole w tych kolanach i czuje jakby nie wszystko bylo tam na swoim miejscu,tez przy kazdym ruchu cos tam szczyka,co to moze byc?czy to minie?

Witam serdecznie.
Niestety odpowiedź na to pytanie nie jest możliwa bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Nie jest wykluczone, że w czasie urazu doszło do uszkodzenia struktur stawowych, co powoduje opisane dolegliwości. Sugeruję wizytę u lekarza ortopedy i wykonanie badań obrazowych (rtg, usg stawów kolanowych).