Bóle kolan przy ich zwyrodnieniu a fizykoterapia

mam bóle kolan stwierdzono w rtg że mam zwyrodnienie przepisano mi fizykoterapie bo usłyszałam od lekarza że w tej chwili tylko to może zaproponować boli mnie strasznie nawet jak się pruszam i jak w spoczynku strasznie boli nawet jak zginam kolano ból niesamowity prosze o jaką kolwiek pomoc i odpowiedz

Witam proponuje wybrać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty w swojej miejscowości. Fizjoterapeuta zbada staw testami funkcjonalnymi, przeprowadzi wywiad i zaproponuje terapię .
Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Jak najbardziej proszę skorzystać z zabiegów fizykalnych. Proszę jednak mieć na uwadze fakt, iż te zabiegi mogą pomóc Pani jedynie w dolegliwościach bólowych ale nie wyleczą zmian już istniejących (ich działanie ogranicza się tylko do wpływu na objawy schorzenia, nie likwidując przyczyny).

Pozdrawiam serdecznie.