Bóle kolana i wynik MR

Witam, miałam robiony MR kolana w związku z bólem, trzaskaniem, przeskakiwaniem i "luzem w kolanie". Proszę o interpretację: "Niewielki obrzęk chrząstki po stronie bocznej, ognisko hiperintensywne w obrębie chrząstki strona przyśrodkowa, uszkodzenie chrząstki. Podwyższony syg ze środk. części rogu tylnego MM. Szersze LCL przy szczepie bliższym, cechy enteshopathii. Ognisko braku syg w obrębie przynasady dalszej kości udowej o wym. 3,6X4,6mm zagęszczonej struktury kostnej.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udac się dolekarza ortopedy.