Bóle kolana, opuchlizna biodra a zapalenie nerek

Witam, od kilku tygodni zmagam się z bólem kolana, biodra( spuchnięte) oraz lewej nerki, cała strona jest opuchnięta , nasila się przy chodzeniu oraz leżeniu. Kiedyś przebywałam w szpitalu ponieważ miałam zapalenie nerek dwukrotne. Bardzo proszę o odpowiedz, ponieważ jestem osobą studiującą i pracującą a uporczywy ból daje coraz częściej we znaki, pozdrawiam, mam 22 lata

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.