Bóle kolana po uderzeniu przy wypadku

Witam, mój mąż miał wypadek samochodowy (kobieta najechała na niego z tyłu) wyszedł z niego bez szwanku tylko uderzył kolanem które mu lekko spuchło i odczuwał ból, po kilku dniach opuchlizna zeszła ale ma napady bólu zwłaszcza jak siedzi i jest mu bardzo zimno w to kolano, czasami coś zatrzeszczy lekko, lekarz powiedział że do trzech tyg. mu przejdzie, dodam że pracuje jako kierowca i dużo też chodzi (załadunek, rozładunek) i pływa na basenie, dziekuje za porade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem urazu. Jeśli jednak utrzymują się pomimo upływu czasu, mogą wskazywać na uszkodzenia struktur stawu kolanowego. Sugeruję konsultację ze specjalistą ortopedą.