Bóle kolana prawego z wewnętrznej strony

Witam Mam 34 lata od ponad roku czasu odczuwam ból kolana prawego z wewnętrzna strona , jakby ciągnęło mi do góry z tej wewnętrznej strony. Zrobiłem Rezonans Kolana Prawego -Wykonano w sekwencjach FSE uzyskujac obrazy T1 zależne w przekrojach strzałkowych i czołowych , T2 zależne w przekrojach strzałkowych ,PD z supresją tłuszczu w trzech płaszczyznach. Aparat Wyprostny : Rzepka typu 2-go , położona pośrednio/wysoko,bez cech bocznego przyparcia.Małe uszkodzenie chrząstki tylnej krawędzi rzepki

Małgorzata Panek

Bez badania funkcji stawu kolanowego nie mogę powiedzieć , co powoduje ból. W badaniu MR opisano niewielkie uszkodzenie chrząstki. Proszę udać się wraz z wynikiem rezonansu do ortopedy.
Pozdrawiam