Bóle kolana przy zgięciu

Dzien dobry .Szukam pomocy od was . Mam bol kolana przy zgienciu ,tzn bol jest nad rzepka kolanowa od srodka tej rzepki jakby cos mnie kulo igla . Mam wrazenie ze tak jakby jest ta rzepka jest uszkodzona, lub stluczona gorna czesc . Przy zgienciu kolanem wlasnie pojawia sie kujacy bol , noge moge zgiac tylko moze do polowy,natomiast jak wyprostuje noge to bol znika i wszystko jest wporzadku moge normalnie chodzic a nawet biegac . Prosze o pomoc i diagnoze . Dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety bez wykonania dokładnego badania stawu i ewentualnych badan dodatkowych (RTG i USG) trudno ocenić cały aparat stawu kolanowego. Proszę, udać się do lekarza ortopedy w celu wykonania badań. Pozdrawiam