Bóle kolana przy zginaniu

Witam ...W czerwcu poślizgnęłam sie i upadłam na prawe kolano bół był okropny.ale pobolało i po chwili ból ustąpił chociaż nie do końca po prostu był znośny ale na drugi dzień już nie bolało kolano tylko z tyłu pod kolanem przy zginaniu,prostowaniu....trwało to,,jakiś,,czas i znów przestało ...ten ból dziś nad ranem powrócił...ćwicze codzienie na siłowni na orbitreku ,na biezni i myślałm ze mi to pomogło ale niestety...czy moge spytać co to może być ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na patologie w obrębie stawu kolanowego. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ortopedą.