Bóle kończyn i w klatce piersiowej

Witam nie wiem co mam robić czuje się coraz gorzej .wyniki badań morfologia z rozmazem oraz moczu wszystkie w normie jedynie Ob 28 CRP w normie Mch31,5 odczuwam bóle w rekach nogach czasami w klatce piersiowej brzuchu . Ostatnio brzuch boli mnie bardziej zwłaszcza w okolicy wątroby, wydzielam sporo gazów , czuję że lekarz rodziny mnie zbywa USG jamy brzusznej z przed 7 miesięcy nic nie wykazało ,stwierdzono w gastroskopi refluks jake badania mam wykonać czy niskie CRP wyklucza stan zapalny

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić konieczność odpowiedniego dalszego postępowania.

Takie objawy mogą świadczyć o klującej się chorobie układowej. W takim przypadku rozpoznanie choroby może być jeszcze długo niemożliwe. WSkazana konsultacja reumatologa.