Bóle kończyn, mięśni, głowy oraz kręgosłupa

Witam. Od 3 miesięcy borykam się z bólami kończyn, mięśni, głowy oraz kręgosłupa. Zaczęło się od kolan, potem bardzo szybko wszystkie mięśnie po kolei zaczęły mnie boleć, mam tkliwość w niektórych z nich.. Budzę się bardzo "obolały" jakbym potrzebował naoliwienia mych kości.Bóle głowy towarzyszą mi bardzo często. Podstawowe wyniki badań mam w 100% w normie. bolerioza ujemna.. Odwiedziłem już 9 lekarzy i nic. Od 4 dni biorę Magne B6 podejrzewając niedobór magnezu, ale nie ma efektów. CO mi jest?

Może spadek nastroju i ogólnej formy? Niepokój przed egzaminami? Problemy w szkole, pracy, osobiste?
Skoro wyniki 100% w normie i po 9 konsultacjach, to moze warto spojrzeć z innej strony: Psycholog
Zmiana trybu życia, lepsza organizacja, aktywnośc fiz, sport regularny tryb życia !
Powodzenia!