Bóle kończyny górnej i naczyniak w trzonie kręgu Th3

czy bóle lewej kończyny górnej mają związek z naczyniakiem w trzonie kręgu Th3 oraz z protruzją krążka mk na poziomie Th1-Th2 z modelowaniem worka oponowego i innymi chorobami krażka międzykręgowego M51.8-to sąwyniki rezonansu bez kontrastu.

Badanie obrazowe jest jedynie badaniem dodatkowym wykonanym z konkretnego powodu.
Można podejrzewać, że bóle związane są z obecnością dyskopatii.
W każdym przypadku najważniejsze jest jednak określenie zależności objawów klinicznych ze zmianami stwierdzanymi w wykonanym badaniu.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe, które w tym wypadku powinien przeprowadzić neurolog albo ortopeda.