Bóle kości - co to oznacza?

Witam, mam 25lat i od jakiś 2msc miałam 3razy bardzo dokuczliwy ból kości a mianowicie: jednocześnie bolały mnie żebra, mostek, ramiona i kręgosłup. Z trudnością mówiłam. Ból dopada mnie z zaskoczenia. Mogę dodać że ostatnio bardzo długo śpię choć pracuje nie więcej niż zawsze, oraz odczuwam lekki ból lewej reki. Robiłam sobie badania kręgosłupa odcinka piersiowego i wyszło że mam lekką skoliozę ale to chyba nie od tego? Bardzo proszę o pomoc! Z góry dziękuję

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Opisane przez Panią dolegliwości mogą wskazywać na patologię w obrębie odcinka piersiowego kręgosłupa - np. zmiany zwyrodnieniowe, które mogą nie być widoczne w badaniu radiologicznym. Powinna Pani możliwie szybko udać się  do neurologa (potrzebne jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu), który zbada Panią i jeśli będzie to konieczne - zleci wykonanie bardziej dokładnych badań (np. rezonansu magnetycznego kręgosłupa).
Pozdrawiam.