Bóle kości i stawów, lekkie mrowienia palców

odebrałam wyniki badań na boleriozę. badania były robione metodą CLIA oto wyniki bolerioza IgG 100,1 bolerioza IgM 33,3 od ponad 2 miesięcy bóle kości i stawów i lekkie mrowienia palców. od 2 tygodni kołatamie serca, zaburzenia równowagi. od miesiąca tiki nerwowe i bóle oczodołów. czy to już przewlekła postać boleriozy dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc stwierdzic przewlekłą boreliozę musiałby minąc rok od zakażenia. Odniesienie się do powyższych wyników nie jest możliwe ponieważ nie podała Pani norm obowiązujących w danym laboratorium, niestety w każdym są trochę inne. Proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyższe badania.