Bóle kości, mięśni i głowy oraz mrowienie

Witam, od jakiegoś czasu męczą mnie bóle kości, mięśni, głowy oraz mrowienia. bóle ustały i znów wróciły. Zrobione TK głowy, EKG, morfologia, tsh, glukoza, żelazo, magnez, wapń, CRP, RF Latex. Wyniki dobre. Co dalej robić? do kogo się udać? jakie badania zrobić? czy to są objawy przemęczenia organizmu? Ostatnio miałem sporo pracy, sen około 5h, praca 11h. Bóle mięśni przypominają skurcze albo zakwasy. Kości bolą wszystkie, nawet głowy, da się z tym żyć ale to już mnie irytuje. Pomocy !

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.