Bóle kości od 4 miesięcy, a lekarz mówi, że wszystko jest OK

Mam 37 lat, jestem kobietą. Bolą mnie kości, źle się czuję, jest mi na okrągło zimno. Moje wyniki krwi: leukocyty 14.5 (norma 3.8-9.8), hemoglobina 16.3 (norma 12-16), limfocyty 14.5 (norma od 18-50), neutrocyty 80 (norma 45-75). Reszta jest w normie. Wyniki moczu: erytrocyty 50 (norma do 5). Reszta wyników w normie. Bardzo proszę o interpretację moich wyników.

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani!

Przedstawione wyniki wymagają wdrożenia diagnostyki. Konieczne jest zebranie wywiadu, w celu uzyskania większej ilości informacji na temat stanu Pani zdrowia oraz badanie lekarskie, na podstawie których lekarz będzie mógł ukierunkować dalszą diagnostykę.