Bóle kości ogonowej i guzek w okolicy odbytu

Witam. Od jakiegos czasu boli mnie kość ogonowa. Niedawno zrobiło mi się też cos w rodzaju guzka/cos wystającego na odbycie. Mam hemoroidy, ale to jest cos w rodzaju szczeliny. Bardzo boję się, że to może być nowotwór. Proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś wiecej powiedzieć.