Bóle kości po rozpoczęciu stosowania Tamoxifen

Od kilku miesięcy biorę tamoxifen, i bardzo bolą mnie kosci czy to normalne, lekarz każe brać ze kosci bolą ale nie od tamoxifenu.czy jest jakiś inny lek o podobnym działaniu, który nie niszczy kosci

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne będzie udanie się do lekarza ortopedy lub reumatologa.