Bóle kręgosłupa i blokada zewnątrzoponowa

Cierpię na bóle kręgosłupa wynikające ze zmian w jego części lędźwiowej. Lekarz, specjalista leczenia bólu, zdecydował, że zastosuje blokadę zewnątrzoponową. jakie jest ryzyko, że przestanę chodzić? Jeśli będę chodziła to po ilu godzinach od zabiegu? dziękuję za odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Większość tego typu zabiegów jest raczej bezpieczna. Wszelkie szczegóły zostaną omówione bezpośrednio przed zastosowaniem blokady.