Bóle kręgosłupa i drętwienia

witam mam 20 lat nie uprawiam sportow zeby miec jakis duzy wysilek fizyczny dlatego tez nie wiem skad te bole. kilka dni temu bolal mnie kregoslup az nie moglam chodzic przekrecac sie itp,, wczoraj zdretwial mi palec u prawej reki ale mysllam ze przejdzie pptem cala reka az do barku i od tamtej pory mam straszny bol jkaby cos mi rozsadzalo reke w srodku ktora dretwieje plus do tego starszny pol plecow tu w angli lekarze dali mi tylko ibuprofn i nie dziala. nic sie nie poprawia .....prosze o p

Lek. Katarzyna Szymczak

Ma Pani skrzywienie kręgosłupa? Wskazane wykonanie rtg kręgosłupa i kontrola u neurologa, może dochodzi do ucisku na nerw kończyny górnej.
Pozdrawiam