Bóle kręgosłupa i głowy a bezsygnałowa struktura w obrębie zatoki strzałkowej

witam mam zapytanie choruje na bole kregoslupa i mam skrzywienie piersiowo ledzwiowe,90 stopni aczkolwiek zrobiono mi rowniez rezonans glowy poniewaz mam codzienne bole glowy oraz wyszlo mi na rezonansie ze w obrebie zatoki zatoki strzalkowej gornej w jej tylnej czesci dosc duza bezsygnalowa struktura wielkosci okolo 8x9mm zmiana ta nie jest skrzeplina i odpowiada ziarnistosci pajeczynowki,prosze mi powiedziec czy to moze byc zwiazane z moimi bolami glowy czy rowniez powiazane z kregoslupem.

OPIS MRI: " rezonans glowy poniewaz mam codzienne bole glowy oraz wyszlo mi na rezonansie ze w obrebie zatoki zatoki strzalkowej gornej w jej tylnej czesci dosc duza bezsygnalowa struktura wielkosci okolo 8x9mm zmiana ta nie jest skrzeplina i odpowiada ziarnistosci pajeczynowki"
Opisana drobna zmiana nie powinna wywoływać bólu głowy
Nie ma związku z duża skoliozą kręgosłupa
Pozdrawiam