Bóle kręgosłupa i mrowienia w nogach

Witam od dziecka cierpię na bóle dolnego odcinka kregosłupa od kilkunie miesiecy po dwoch porodach ból nasilił sie do tego stopnia że nie jestm w stanie funkcjonować mam wyznaczony RMI za 4 miesiące dodatkowo czuje mrowinie w nogach i mam wrażenie że moje nogi sa jakby "grube" przetsłam cwiczyć bo nie mam na to siły czuje sie senna i nerwowa jaka może być tego przyczyna?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe kręgosłupa wymagają dokładniejszej diagnostyki. Najlepszym badaniem zdecydowanie będzie MRI, które ma Pani zaplanowane. A propos pozostałych objawów - są one dość niespecyficzne. Sugeruję wizytę u lekarza POZ.