Bóle kręgosłupa lędźwiowego i stawów biodrowych z promieniowaniem w kierunku kolana

Mam 53 lata i bardzo boli mnie kręgosłup lędźwiowy ostatnimi czasy bardzo bola mnie tez stawy biodrowe z promieniowaniem w kierunku kolana . jaka może być przyczyna tego i do jakiego mam iść do lekarza. Po rozgrzaniu termoforem bol ustaje na jakis czas.

Można zacząć od POZ. Jeżeli w rtg i badaniu przyczyna bedzie w stawach biodrowych to do ortopedy jeśli kręgosłup neurolog - jeśli lekarz uzna za stosowne skierować wyżej